Projekty wnętrz

literacka wnętrza

Wnętrza przestrzeni mieszkalnej domu zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Literackiej są zaprojektowane w zgodzie z zasadami które przyświecały projektowi architektury zewnętrznej budynku. Zastosowano szlachetne, rodzime materiały wykończeniowe: marmur „biała marianna”, dąb naturalny, czarna blacha stalowa…etc. Układ funkcjonalny był wielogodzinnym tematem dyskusji z inwestorem, czego efektem była satysfakcja klienta z zaprojektowanego wyposażenia meblowego oraz miejmy nadzieję bezkolizyjne użytkowanie domu.

apartament singla

​Projekt jednoosobowego apartamentu z antresolą oraz sypialnia na piętrze. Wielka satysfakcja z realizacji wspólnie z inwestorem schodów wspornikowych oraz uzyskanie industrialnego klimatu dzięki zastosowaniu betonowej posadzki i siatkowych balustrad.

kościół Koziegłowy

Biel i szarość są przewodnim motywem zaprojektowanego wspólnie z conde.pl wnętrza kościoła w Koziegłowach pod Poznaniem. Uzupełnieniem kolorystycznym jest jasne dębowe drewno mebli sakralnych i ławek oraz struktura polerowanego marmuru z Carrary. Prosta ponadczasowa forma mebli jest spójna z architekturą brył architektury kościoła.

mikroloft

Mikroloft stanowi samodzielne mieszkanie o powierzchni ok 14m2 wraz z łazienką ( powierzchnia posadzki ok 19 m2). Kawalerka powstała w części adaptowanego strychu w kamienicy w centrum Poznania. Funkcje życiowe pomimo niewielkiej powierzchni zostały zapewnione!

mieszkanie Poznań

Krótko trwało przekonanie inwestorki do dość awangardowych pomysłów na zaprojektowanie tego wnętrza. Zastosowano dyle szklane na całej płaszczyźnie ściany korytarza doświetlając wejście do mieszkania. Pomarańczowa ściana w salonie to nie żaden laminat, sztuczny konglomerat lecz prawdziwa rdza na patynowanych stalowych blachach!

wnętrza strych 10

Poddasze Poznańskiej kamienicy wykorzystywane dotychczas jako suszarnia zostało zaadoptowane na funkcje mieszkalne. Projekt zakładał utworzenie industrialnego otwartego wnętrza przy zachowaniu i wyeksponowaniu oryginalnej konstrukcji drewnianej oraz ceglanych ścian. Apartament wyposażono w meble oraz inne elementy w stylu vintage.

wnętrza strych 9

Poddasze Poznańskiej kamienicy wykorzystywane dotychczas jako suszarnia zostało zaadoptowane na funkcje mieszkalne. Projekt zakładał utworzenie industrialnego otwartego wnętrza przy zachowaniu i wyeksponowaniu oryginalnej konstrukcji drewnianej oraz ceglanych ścian. Apartament wyposażono w meble oraz inne elementy w stylu vintage.

wnętrza czerwonak

wnętrze budowane latami..;-) przemijają kolejne wystroje i meble. Wszystko po to żeby nadążać za trendami – żart. Wnętrze wielokrotnie publikowane w czasopismach wnętrzarskich – widać się podoba redaktorom.

studio w Poznaniu

duuuuża satysfakcja w projektowaniu tego wnętrza wspólnie z właścicielem mieszkania w Poznaniu. Nie bdziędziemy ukrywali że o sukcesie tej realizacji zadecydowała świadomość i wyczucie designu inwestora! Macieju dziękuję, że niczego nie zepsułeś. Sesję zdjęciową wykonała grupa z magazynu „dobrze mieszkaj”

mieszkanie Biskupice

gruntowny remont wraz ze zmianą struktury lokalowej domu był okazją do zaprojektowania na nowo wnętrz mieszkania w Biskupicach. Priorytety widoczne na pierwszy rzut okna: otwarcie przestrzeni likwidacja zbędnych ścian działowych łączenie funkcji pomieszczeń tak żeby wytworzyć wrażenie przestronności. Sesja zdjęciowa wykonana przez grupę medialną „dobrze mieszkaj”.