Klienci instytucjonalni

kaplica Kamionki

Kaplica w Kamionkach to projekt pierwszego etapu realizacji zabudowy wokół planowanego kościoła nowo powstałej parafii w Kamionkach. Zrealizowano część domu parafialnego oraz probostwa. Obecnie trwają prace nad zagospodarowaniem terenu wokół kaplicy oraz wykończeniem elewacji.

Antczak Ostrów Wlkp.

Projekt dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych, to wynik uzyskania pierwszej nagrody w konkursie organizowanego przez dewelopera: firmę Antczak z Kalisza.

W budynku znajduje się 14 mieszkań o różnym metrażu w tym dwa „penthausy” z obszernymi poddaszowymi tarasami. Budynki nawiązują do wcześniejszych zrealizowanych w sąsiedztwie naszych projektów. Zaprojektowano wspólnie z arch. Konradem Idaszewskim.

kościelna wieś

Projekt zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Kościelnej Wsi to kontynuacja prac nad zabudową w sąsiedztwie innych realizacji jednego dewelopera. Zabudowa z uwagi na zbliżenie do ul. Poznańskiej dodatkowo została wyposażona w kompleks budynków handlowo-biurowych stanowiących uzupełnienie funkcjonalne osiedla mieszkaniowego Panorama Park. Projekt uzyskał I nagrodę realizacyjną w konkursie architektonicznym. Pracem razem z arch. Konradem Idaszewskim.

Sushi Tokyo

Realizacja tego budynku to efekt bliskiej współpracy ze świadomym i otwartym na pomysły inwestorem. Ekipa Sushi Tokyo nie przestraszyła się coretn’owskiej stali na elewacji ani białej żywicy na podłodze. Efekt uzyskano zadowalający dla obydwu stron zarówno ze strony funkcjonalnej jak i estetycznej.

bar Brovaria

Przebudowa baru miała na celu odświeżenie wizerunku Brovarii zachowując wnętrze w tradycyjnym klimacie prestiżowego pubu. Jednocześnie wyraźne zostają zaakcentowane nowoczesne inspiracje organicznym designem lamp oraz nowoczesnego oświetlenia obrazów z naturalnego onyksu.

osiedle Ostrów wlkp.

zabudowa mieszkalna wielorodzinna składająca się z zespołu budynków wolno stojących oraz garaży i infrastruktury towarzyszącej. Inwestycja planowo jest realizowana etapami. Obecnie oddano do użytkowania 2 budynki mieszkalne , kolejny jest w realizacji. Więcej informacji na stronie dewelopera antczak.pl. Projekt wykonany wspólnie z conde.pl

fabryka sushi Poznań

Budynek wielofunkcyjny w zabudowie bliźniaczej. Architektura dostosowana do sąsiedniego budynku biurowego, aczkolwiek dużą dozą niezależności. Zlokalizowano funkcje produkcyjne, socjalne, administracyjne i gastronomiczne. Budowa trwa.

kosciol Koziegłowy

Projekt na zlecenie Parafii Rzymskokatolickiej P.W. Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach. Projekt przygotowany wspólnie z pracownią Conde.pl. Tradycyjna forma bazyliki ubrana w nowoczesną elewację. Projekt wnętrz w trakcie opracowania.

dom katechetyczny Kamionki

Budynek domu katechetycznego w kamionkach został zaprojektowany jako pierwszy z zespołu budynków planowanych do realizacji przez Parafię rzymskokatolicką im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty. Zabudowa obejmuje pomieszczenia salek katechetycznych oraz część mieszkalną.

biuro Poznań ściegiennego

Biel, prostota, przejrzystość, czystość formy – to główne założenia projektu wnętrz dla firmy działającej na rynku nieruchomości. Indywidualnie zaprojektowano wszystkie meble, co stanowiło dużą przyjemność, mimo że wzornictwo przemysłowe stanowi wyzwanie dla designera oraz wykonawcy.