Klienci indywidualni

dom w Poznaniu

Dwu mieszkaniowy budynek mieszkalny w Poznaniu. Willa miejsca jest zaprojektowana w minimalistycznym stylu na niewielkiej działce. Budynek podpiwniczony, dwukondygnacyjny. Przenikające się prostopadłościany, każdy wykończony w innej okładzinie tworzą spójny układ architektoniczny. Charakterystyczne drewniane szare żaluzje zewnętrzne zapewniają intymność w pomieszczeniach sypialnych na piętrze.

dom Szczepankowo

W pierwszym etapie inwestor zakłada przebudowę istniejącego, parterowego budynku mieszkalnego. Bryła ma być nieskomplikowana, szybka  i tania w realizacji. Drugi etap to rozbudowa o drugą kondygnację oraz przestronny salon. Ten etap zaprojektowano w kontrastującej kolorystyce i zdecydowanie większym rozmachem inwestycyjnym.

bliźniak w Promnicach

projekt na działce obarczonej sąsiedztwem do którego należało się dostosować gabarytowo i estetycznie. No może z estetycznym dostosowaniem nieco mniej… Nieco drewna skandynawskiego, biel tynku, nowoczesne balustrady utworzyły niezbyt awangardową ale bardzo domową bryłę.

dom Cor-ten

Projekt czeka na swojego inwestora. Powierzchni użytkowa ok 180m2 + garaż. Piętro nadwieszające się nad wejściem i tarasem obudowane stalą kortenowską. Dom zaprojektowany wspólnie z Conde.pl

rozbudowa domu Promnice

Jeden temat – dwie koncepcje. Rozbudowa istniejącego wiejskiego domu w podpoznańskich Promnicach zakłada w jednym wariancie minimalnym pozostawienie dotychczasowej bryły domu z tradycyjnym dwuspoadowym dachem. Drugi etap to bezkompromisowa przebudowa domu w minimalistyczną szklaną kostkę.

Budynek jednorodzinny Poznań

Budynek trzykondygnacyjny z garażem podziemnym o przeznaczeniu mieszkalnym. Architektura inspirowana modernistycznymi realizacjami historycznej zabudowy willowej Pozańskiego Sołacza

dom Miękowo

Budynek mieszkalny jednorodzinny inspirowany wielkopolską architekturą lokalną. Cegła i łupany kamień polny to motywy przewodnie okładzin zewnętrznych zamkniętych w prostopadłościennych minimalistycznych bryłach.

osada Biskupice II

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwumieszkaniowy. Drugi etap realizacji. Koncepcja z płaskim dachem.

moduły ogrodowe

małe, proste zlecenie wewnętrzne. Program inwestorski obejmował projekt modułów gospodarczych obejmujący wszelkie funkcje ogrodowe: sauna, pomieszczenie gospodarcze, kompostownik, taras, grill, altana.

Na początek zrealizowano saunę z tarasem, pomieszczenie gospodarcze i kompostownik.

osada Biskupice etap I

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwumieszkaniowy w Biskupicach Wielkopolskich.