Klienci indywidualni

antoninek

Po sąsiedzku zlokalizowane dwa budynki mieszkalne. Z racji podobnej architektury można by je określić jako domy „siostrzane”. Przy jednym z budynków oprócz większej części mieszkalnej dla 4 osobowej rodziny przewidziano również mieszkanie seniorów rodu. Budynki mieszczą po 3 sypialnie oraz dodatkowe pomieszczenia gabinetowe. Warunki zabudowy pozwalały na zastosowanie płaskich dachów. Nieudolność wykonawcy spowodowała konieczność interwencji konstrukcyjnej i zastąpienia betonowych pionowych słupów podtrzymujących piętro budynku nad tarasem serią kilku lekkich słupów stalowych, co ostatecznie okazało się ciekawym rozwiązaniem architektonicznym.

dom Literacka

Narożna, charakterystyczna działka nie sprzyjała wytworzeniu intymności w planowanym rekreacyjnym ogrodzie. Architektura budynku została więc tak ukształtowana żeby odgrodzić się wizualnie oraz akustycznie do dróg dojazdowych. Elementem wyróżniającym ten projekt są dwa przeciwstawne do siebie, jednospadowe dachy wieńczące dwukondygnacyjną cześć budynku. Nad pozostałymi pomieszczeniami na parterze zaprojektowano obszerne tarasy. Kolorystyka oraz materiał wyróżnia grafitową część parteru od bieli tynkowane bryły piętra.

dom w Poznaniu

Dwu mieszkaniowy budynek mieszkalny w Poznaniu. Willa miejsca jest zaprojektowana w minimalistycznym stylu na niewielkiej działce. Budynek podpiwniczony, dwukondygnacyjny. Przenikające się prostopadłościany, każdy wykończony w innej okładzinie tworzą spójny układ architektoniczny. Charakterystyczne drewniane szare żaluzje zewnętrzne zapewniają intymność w pomieszczeniach sypialnych na piętrze.

dom Szczepankowo

W pierwszym etapie inwestor zakłada przebudowę istniejącego, parterowego budynku mieszkalnego. Bryła ma być nieskomplikowana, szybka  i tania w realizacji. Drugi etap to rozbudowa o drugą kondygnację oraz przestronny salon. Ten etap zaprojektowano w kontrastującej kolorystyce i zdecydowanie większym rozmachem inwestycyjnym.

bliźniak w Promnicach

projekt na działce obarczonej sąsiedztwem do którego należało się dostosować gabarytowo i estetycznie. No może z estetycznym dostosowaniem nieco mniej… Nieco drewna skandynawskiego, biel tynku, nowoczesne balustrady utworzyły niezbyt awangardową ale bardzo domową bryłę.

dom Cor-ten

Projekt czeka na swojego inwestora. Powierzchni użytkowa ok 180m2 + garaż. Piętro nadwieszające się nad wejściem i tarasem obudowane stalą kortenowską. Dom zaprojektowany wspólnie z Conde.pl

rozbudowa domu Promnice

Jeden temat – dwie koncepcje. Rozbudowa istniejącego wiejskiego domu w podpoznańskich Promnicach zakłada w jednym wariancie minimalnym pozostawienie dotychczasowej bryły domu z tradycyjnym dwuspoadowym dachem. Drugi etap to bezkompromisowa przebudowa domu w minimalistyczną szklaną kostkę.

Budynek jednorodzinny Poznań

Budynek trzykondygnacyjny z garażem podziemnym o przeznaczeniu mieszkalnym. Architektura inspirowana modernistycznymi realizacjami historycznej zabudowy willowej Pozańskiego Sołacza

dom Miękowo

Budynek mieszkalny jednorodzinny inspirowany wielkopolską architekturą lokalną. Cegła i łupany kamień polny to motywy przewodnie okładzin zewnętrznych zamkniętych w prostopadłościennych minimalistycznych bryłach.

osada Biskupice II

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwumieszkaniowy. Drugi etap realizacji. Koncepcja z płaskim dachem.