Nagrody/wyróżnienia

1996 Wyróżnienie w studenckim konkursie im. Władysława Czarneckiego na projekt semestralny

1997 Pierwsza nagroda w konkursie pod patronatem prof. Waltera Henn’a na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie architektury przemysłowej

1997 Współpraca projektowa z pracownią Rosolski – Adaptacja XIX-wiecznego zbiornika po gazie na Centrum Obsługi Klienta Energetyki Kaliskiej oraz filię Banku Handlowego w Warszawie Oddział w Ostrowie Wielkopolskim. Projekt jest laureatem II edycji Konkursu Konserwatorskiego w kategorii Instytucji 1997. Projekt nagrodzony: Złoty ołówek 1997 dla arch. Sławomira Rosolskiego

1998 Pierwsza Nagroda w Konkursie SARP na pawilon gastronomiczny na terenie MTP w Poznaniu – członek zespołu konkursowego arch. Mariana Urbańskiego1999Pierwsza Nagroda w Konkursie SARP na rewitalizację Alej Marcinkowskiego w Poznaniu

2000 Wyróżnienie w konkursie SARP i TUP na projekt zagospodarowania terenu Cmentarza Komunalnego w Szczecinie

2001 Wyróżnienie w konkursie SARP na projekt koncepcji Biblioteki Uniwersyteckiej w Zielonej Górze

2005 Współpraca projektowa z pracownią Rosolski – Modernizacja Hotelu Brovaria w Poznaniu. Obiekt nominowany do tytułu Modernizacja roku 2004. Nominację nadały: Targi Pomorskie Sp. z o.o. w Bydgoszczy. Patronat honorowy – Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego.

2007 Współpraca projektowa z pracownią Rosolski – Obiekt budynku socjalno – biurowego i administracyjnego dla firmy Ost Sped ul. Obozowa w Kaliszu. Dyplom uznania w konkursie MISTER BUDOWNICTWA Wielkopolski Południowej za rok 2006. Nagroda przyznana przez: PZIiTB w Kaliszu, RF SNT NOT w Kaliszu, WOIIB w Poznaniu.

2010 Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej za rok 2009 dla Zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami w Kościelnej Wsi, ul. Osiedle Złote łąki 7 i 8 przyznany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Rada Federacji SNT NOT w Kaliszu, Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

2011 Nagroda Główna w konkursie portalu dobrzemieszkaj.pl Dobrze Mieszkaj inspiruje – Łazienka z pomysłem”

2011Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej za rok 2010 za inwestycję Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim przyznany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Rada Federacji SNT NOT w Kaliszu oraz Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

2012 Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej za rok 2011 za inwestycję Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami budynek B1 etap II w Kościelnej Wsi przyznany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Rada Federacji SNT NOT w Kaliszu oraz Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

2013 Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej za rok 2012 za inwestycję Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami  w Kościelnej Wsi przyznany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Rada Federacji SNT NOT w Kaliszu oraz Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

2014 Wyróżnienie w konkursie homebook.pl „Wnętrze Miasta Vol.4”

2015 Pierwsza nagroda w konkursie na budynek mieszkalny w Ostrowie Wielkopolskim

2015 Pierwsza nagroda w konkursie na opracowanie koncepcji zabudowy mieszkalnej oraz zespołu budynków usługowo-biurowych w Kościelnej Wsi

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.OK